Pomoc charytatywna dla Ani

Zapraszamy w najbliższą niedzielę do wzięcia udziału w akcji charytatywnej, której głównym celem jest pomoc Ani Bernackiej, walczącej o życie w niemieckiej klinice. Anię będzie można wesprzeć poprzez zakup ciast po każdej mszy świętej, przygotowanych przez parafian. Serdecznie zapraszamy!!!

PILNE❗️Ania w krytycznym stanie na OIOM-ie!

19 stycznia Ania przeszła operację embolizacji na mózgu. Operacja trwała 10 godzin i była bardzo skomplikowana. Na szczęście poszła zgodnie z planem. Na początku byliśmy bardzo szczęśliwi.

Na drugi dzień po operacji Ania jakby cichła… Była zdezorientowana, jakby traciła świadomość. Lekarze podjęli decyzję o wykonaniu tomografii komputerowej głowy. Niestety okazało się, że Ania ma bardzo duży obrzęk mózgu i zator żyły!

Pilnie znów trafiła na stół operacyjny. Lekarze musieli otwierać czaszkę. 20 stycznia wykonano Ani trepanację czaszki, a ze względu na wielki obrzęk, podjęto decyzję o usunięciu kości czaszki. Zostały one przekazane do banku kości, by móc je wszczepić ponownie. To jednak może potrwać nawet 3 miesiące…

Ania jest w głębokiej śpiączce. W stanie ciężkim przebywa na intensywnej terapii…

Każdy dzień na intensywnej terapii to kilkadziesiąt tysięcy złotych – tak nam powiedzieli w szpitalu. To kwota, jakiej nie mamy – nikt nie był przygotowany na takie komplikacje, nie obejmował ich kosztorys operacji…

Bardzo prosimy Was o pomoc. Wierzymy, że Ani stan się poprawi, że do nas wróci! A my teraz zbieramy na jej pobyt w szpitalu i walkę o życie… 

Dziękujemy za wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.